Pilates Eğitmenliği Eğitimi

Pilates Eğitmenliği Eğitimi

Pilates Eğitmenliği Eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:
Reformer Pilates aletinin doğru kullanımı,
Hangi alanda spor yapan kişinin Reformer Pilates aletini nasıl kullanması gerektiğini,
Pilates türlerini,
Pilates aletlerinin kullanımı,
Pilates aletlerinin nerelerde kullanıldığını,
Pilates yaparken yapılan yanlışların neler olduğunu,
Nasıl pilates eğitmeni olabileceğinizi,
Kontrollü bir şekilde pilates hareketlerinin doğru uygulanışını öğreneceksiniz. 
Pilates Eğitmenliği Eğitimi Nedir?
Pilates, günümüz çağın da oldukça fazla ilgi gören bir çeşit spordur. Kişiler sağlığını korumak için öncelikle sağlıklı beslenirler. Sağlıklı kilo vermek amacıyla spor yaparak beslenme şekillerine özen gösterirler. Hem dış görünüş açısından hem sağlıkları açısından fit bir birey olmak isteyen bireyler, birçok spor dalından bir tanesi olan pilatesi yapmak için, pilates eğitmenlerinin denetimi altında programlarına uyarak istedikleri sağlığa ve görünüşe ulaşırlar. Milyonlarca insan bu amaçlarla plates yapmakta. 

Pilates için özel ayrılan salonlarda da pilates eğitmenlerine ihtiyaç bulunmaktadır. İş imkanları yüksek bir meslek olduğundan da kendinize iş bulmanız kolaylaşacaktır. Eğitimimiz sonrasında alacağınız Pilates Eğitmenliği Sertifikası sayesinde istediğiniz merkezde kendi öğrencilerinize eğitim verebilirsiniz. Kendinizi bu dalda geliştirerek ünlü bir eğitmen olup saygınlık kazanmış bir Pilates eğitmeni olduktan sonra özel pilates eğitmenliği de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken eğitimi tamamlamak ve Pilates Koçluğu Sertifikası edinmek!

Pilates Eğitmenliği Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?
Pilates Eğitmenliği Eğitimi’ne dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Ancak özellikle şu alanlarda çalışan kişilerin bu eğitimi alması çok daha etkili olacaktır:

Pilates hocaları veya pilates hocası olmak isteyenler,
Spor antrenörleri
Spor bilimleri bölümünden mezun olmuş kişiler
Sağlıkçılar
Pilatese ilgisi olanlar. 
Pilates Eğitmenliği Eğitimi’ne Katılım Sağlamak İçin Nelere Gereksinim Duyulur?
Pilates Eğitmenliği Eğitim’i online sürdürülecek bir eğitim olduğu için gereksinim duyulan belli başlı şeyler bulunur. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

Eğitime katılım sağlamak için elektronik cihaz (Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon),
İlgili teknolojik aletleri kullanma becerisi,
Aktif bir internet bağlantısı. 
Pilates Eğitmenliği Eğitimi İçeriği
Bu eğitimdeki içerik planlamamız şu şekildedir:

Egzersiz bilimi ve doğru kullanımı
Beden şekline göre egzersiz ayarlamaları
Pilates egzersizleri ve yararları
Kimlere, hangi şekilde yarar sağlayabilir?
Vücut analizi ve kontrolü
Pilatesin konsepti ve kullanım alanları
Pilates egzersizlerinin modifikasyonları
Pilates Eğitmenliği Eğitimi Dersleri Hangi Yöntemlerle Verilmektedir?
Pilates Eğitmenliği Eğitimi, Gelişim Akademi tarafından online videolu eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizin en güncel bilgilere dayanarak hazırlamış olduğu eğitim içeriklerimiz sizlere videolu eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcıların eğitim içeriklerine erişim sağlaması mümkün olmaktadır. 

Pilates Eğitmenliği Eğitimi Ders Kaynakları Nelerdir?
Pilates Eğitmenliği Eğitimi için ilgili kaynaklar eğitim videolarımızdır. Uzman eğitmenimiz tarafından verilmekte olan eğitim içeriğimiz alana dair yetkinlik kazanmanızda yeterli faydayı sağlayacaktır. Eğitim içeriklerimiz online olarak katılım sağlanabilen ve aktif bir ağ bağlantısı ile izlenmeye uyumlu olan videolardan oluşmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcılarımızın diledikleri vakitte eğitim içeriklerine girip eğitimlerini tamamladıktan sonra e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarını talep etmeleri mümkündür. Durmayın siz de eğitimimizi alın ve e-devlet onaylı sertifikalarınızın sahibi olun!

Pilates Eğitmenliği Eğitimi Ne Kadar Sürer?
Pilates Eğitmenliği Eğitimi, eğitimi alan katılımcılarımızın öğrenme ve eğitimi tamamlama hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kişinin gösterdiği ilerlemeye bağlı olarak Eğitim süresi uzayıp kısalabilir. Eğitimin toplam süresi 96 saat olarak planlanmıştır. 

Gelişim Akademi - Online Eğitim
Pilates Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?
Pilates Eğitmenliği Eğitimi sonunda sertifika talebinde bulunabilmek için öncelikle eğitime kaydolup eksiksiz bir şekilde bütün eğitim videolarını tamamlamanız beklenir. Eğitimi tamamladıktan sonra ise bitirme sınavına girmeniz gerekmektedir. Bitirme sınavı için belirlenmiş başarı yüzdesini geçmeniz hâlinde sertifika talebinde bulunabilirsiniz.

Gelişim Akademi katılımcılarına ömür boyu geçerli ve E-devlet görünürlüğü bulunan nitelikli sertifikalar sunmaktadır. Pilates Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası nereden alınır merak ediyorsanız Gelişim Akademi tam size göre! Siz de online eğitimlerle sertifika sahibi olmak istiyorsanız, durmayın ve eğitim programımıza siz de katılın!

Pilates Eğitmenliği Eğitimi ile Kazanımlarınız Nelerdir?
Bu eğitimi aldıktan sonra;

 Pilates Eğitmenliği Sertifikasıyla, istediğiniz kurs yerinde eğitim verebilir,
Kendisini geliştirmiş bir birey olabilir,
Spor bilimleri bölümünden mezun olmuş kişilerin kendisini geliştirmiş bir birey olarak rakiplerinden daha önde olan bir kişiye dönüşebilir,
Aldığınız sertifikayla kendi özel pilates merkezinizi açma şansı edinebilirsiniz. 
Pilates Eğitmenliği Eğitimi’nde Farkımız Nedir?
Gelişim Akademi olarak Pilates Eğitmenliği Eğitimi’ndeki farkımız şunlardır:

 En güncel bilgilerle hazırlanmış içeriğimiz sayesinde alana dair yetkinlik kazanmanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman eğitmenimiz ile ders içeriklerimizi hazırlıyoruz.
7/24 eğitim içeriklerine ulaşım imkanı sunuyoruz.
E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızla alandaki yetkinliğinizi kanıtlamanıza katkı sağlıyoruz!
Pilates Eğitmenliği Eğitimi Sınavı
Eğitim içeriklerine uyumlu bir şekilde oluşturulan sınav sorularımızla katılımcılarımıza 5 adet sınav hakkı tanımlıyoruz. Bu 5 hakta 50 puan ve üzeri alan katılımcılarımızın sertifika talebinde bulunması mümkün oluyor. Talep edilen ömür boyu geçerli sertifikalar kursiyerlerimizin adreslerine kargolanıyor.
Etiketler : Mesleki Yeterlilik Belgesi , Mesleki Yeterlilik , Myk Belge Sorgulama , Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Ustalık Belgesi , Ustalık Belgesi Alma , Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ? , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Firmaları , Myk Firmaları , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi Nasıl Alınır , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi , Myk Belgesi Ücretleri , Myk Belgesi Fiyatları , Myk Sorgulama , Myk Belgelendirme , Myk Belgelendirme Fiyatları , Myk Belge Fiyatları , Myk Belge , Myk Sınav Soruları , Myk Ulusal Yeterlilik , Myk Belgesi Sınav Soruları , mesleki yeterlilik belgesi sınav soruları ,