Masaj Eğitimi

Masaj eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:
Vücut organlarını analiz etmeyi / Anatomi
Fizyoloji sistemlerini analiz etmeyi / Fizyoloji
Kişisel hazırlık ve hijyen yapmayı / Kişisel hazırlık ve Hijyen
Salon hazırlığı ve hijyeni yapmayı / Salon Hazırlığı ve Hijyeni
Masaj Eğitimi Nedir?
Masaj Eğitimi sizlere geçmişte günümüze kadar gelen ve çok popüler olan masajla sizlere alakalı her şeyi üst düzeyde öğretmeyi amaçladığımız bir eğitimdir. Masaj Eğitimi ile sizlere masaj yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini nasıl daha iyi ve sağlıklı masaj yapılması gerektiğini öğretmeyi amaçlamaktayız. Masaj Eğitimi ile sevdiklerinizi ve müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Peki, Masaj Eğitimi Sertifikası nasıl alınır? İşte bu noktada Gelişim Akademi olarak bizler öne çıkıyoruz!

Masaj Eğitimi ile sizlere bu işin nasıl profesyonel bir şekilde yapıldığını en ince detayına kadar sizlere sunmaktayız. Masaj Eğitimi aldıktan sonra sizlerde masajla alakalı her iş dalında rahatlıkla iş bulabilirsiniz. Masaj Eğitimi alanların eğitim almadan masaj yapanlara göre daha profesyonel ve daha risksiz bir şekilde masaj yaptıkları gözlemlenmektedir. Masaj Eğitimi alanların masaj ile alakalı meslek dallarına atılarak oldukça fazla kazanç yapmaları mümkündür. Sizlerde kolaylıkla meslek sahibi olmak istiyorsanız eğitimimize katılabilirsiniz. 

Masaj Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?
 Masaj Eğitimi’ne dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Ancak özellikle şu alanlarda çalışan kişilerin bu eğitimi alması çok daha etkili olacaktır:

Masör olmak isteyenler      
Kaplıca sahibi veya çalışanı olmak isteyenler  
SPA, thalosso terapi ve bakım merkezlerinde çalışmak isteyenler   
Fizik Tedavi Merkezlerinde çalışmak isteyenler             
Masaj Eğitimi’ne Katılım Sağlamak İçin Nelere Gereksinim Duyulur?
Masaj Eğitimi online sürdürülecek bir eğitim olduğu için gereksinim duyulan belli başlı şeyler bulunur. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

Eğitime katılım sağlamak için elektronik cihaz (Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon),
İlgili teknolojik aletleri kullanma becerisi,
Aktif bir internet bağlantısı.
Masaj Eğitimi İçeriği
Bu eğitimdeki içerik planlamamız şu şekildedir:

Vücut organlarını analiz etmek / Anatomi
Fizyoloji sistemlerini analiz etmek / Fizyoloji
Kişisel hazırlık ve hijyen yapmak / Kişisel hazırlık ve Hijyen
Salon hazırlığı ve hijyeni yapmak / Salon Hazırlığı ve Hijyeni
Müşteriyi karşılamak ve uğurlamak / Müşteri Karşılama ve Uğurlama
Klasik masaj teknikleri uygulamak / Klasik Masaj Teknikleri
Dekolteye ve yüze masaj uygulamak / Dekolte ve Yüz Masajı
Cilt bakımı kozmetiklerini uygulamak / Cilt Bakımı Kozmetikleri
Vücut bakımı kozmetiklerini uygulamak / Vücut Bakımı Kozmetikleri
Temel vücut masajı uygulamak / Vücut Masajı
Lenf drenaj masajı uygulamak / Lenf Drenaj Masajı
Aroma terapi masajı uygulamak / Aroma Terapi Masajı
Taş masajı uygulamak / Taş masajı
Ayurveda masajı uygulamak / Ayurveda masajı
Refleksoloji masajı uygulamak / Refleksoloji masajı
Shiatsu masajı uygulamak / Shiatsu masajı
Thai masajı uygulamak / Thai masajı
Modern SPA bakımları yapmak / Modern SPA bakımları
Thallasso bakımları yapmak / Thallasso bakımları
Otantik SPA bakımları yapmak / Otantik SPA bakımları
Termal bakımlar yapmak / Termal bakımlar
Masaj Eğitimi Dersleri Hangi Yöntemlerle Verilmektedir?
Masaj Eğitimi, Gelişim Akademi tarafından online videolu eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizin en güncel bilgilere dayanarak hazırlamış olduğu eğitim içeriklerimiz sizlere videolu eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcıların eğitim içeriklerine erişim sağlaması mümkün olmaktadır.

Masaj Eğitimi Ders Kaynakları Nelerdir?
Masaj Eğitimi için ilgili kaynaklar eğitim videolarımızdır. Uzman eğitmenimiz tarafından verilmekte olan eğitim içeriğimiz alana dair yetkinlik kazanmanızda yeterli faydayı sağlayacaktır. Eğitim içeriklerimiz online olarak katılım sağlanabilen ve aktif bir ağ bağlantısı ile izlenmeye uyumlu olan videolardan oluşmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcılarımızın diledikleri vakitte eğitim içeriklerine girip eğitimlerini tamamladıktan sonra e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarını talep etmeleri mümkündür. Durmayın siz de eğitimimizi alın ve e-devlet onaylı sertifikalarınızın sahibi olun!

Gelişim Akademi - Online Eğitim
Masaj Eğitimi Ne Kadar Sürer?
Masaj Eğitimi, eğitimi alan katılımcılarımızın öğrenme ve eğitimi tamamlama hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu eğitim için planlamış olan eğitim içeriğinin 312 saat sürmesi öngörülmüştür.

Masaj Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?
Masaj Eğitimi sonunda sertifika talebinde bulunabilmek için öncelikle eğitime kaydolup eksiksiz bir şekilde bütün eğitim videolarını tamamlamanız beklenir. Eğitimi tamamladıktan sonra ise bitirme sınavına girmeniz gerekmektedir. Bitirme sınavı için belirlenmiş başarı yüzdesini geçmeniz hâlinde sertifika talebinde bulunabilirsiniz.

Gelişim Akademi katılımcılarına ömür boyu geçerli ve E-devlet görünürlüğü bulunan nitelikli sertifikalar sunmaktadır. Siz de online eğitimlerle sertifika sahibi olmak istiyorsanız, durmayın ve eğitim programımıza siz de katılın!

Masaj Eğitimi ile Kazanımlarınız Nelerdir?
Bu eğitimi aldıktan sonra;

Kendi işletmelerini açabileceksiniz.
Güzellik salonları ve merkezlerinde çalışma imkanı edinebileceksiniz. 
Masaj salonları ve merkezlerinde çalışabileceksiniz.
Kaplıca tesislerinde çalışma koşullarına uyumluluk göstereceksiniz.
SPA, thalosso terapi ve bakım merkezlerinde çalışma imkanı edineceksiniz.
Spor merkezlerinde iş yapabileceksiniz. 
Masaj Eğitimi’nde Farkımız Nedir?
Gelişim Akademi olarak Masaj Eğitimi’ndeki farkımız şunlardır:

En güncel bilgilerle hazırlanmış içeriğimiz sayesinde alana dair yetkinlik kazanmanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman eğitmenimiz ile ders içeriklerimizi hazırlıyoruz.
7/24 eğitim içeriklerine ulaşım imkanı sunuyoruz.
E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızla alandaki yetkinliğinizi kanıtlamanıza katkı sağlıyoruz!
Masaj Eğitimi Sınavı
Eğitim içeriklerine uyumlu bir şekilde oluşturulan sınav sorularımızla katılımcılarımıza 5 adet sınav hakkı tanımlıyoruz. Bu 5 hakta 50 puan ve üzeri alan katılımcılarımızın sertifika talebinde bulunması mümkün oluyor. Talep edilen ömür boyu geçerli sertifikalar kursiyerlerimizin adreslerine kargolanıyor.

Masörlük Sertifikası
Masör sertifikası, masaj alanında çalışmak isteyen kişilere verilen bir belgedir. Bu belge, masaj teknikleri ve uygulamaları konusunda gerekli bilgi ve becerileri edinmiş olduğunuzu gösterir.

Masör sertifikası almak için öncelikle masaj eğitimi almanız gerekir. Bu eğitimi, Gelişim Akademi’den yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan kurumlar ve özel eğitim kurumlarından da alabilirsiniz. Eğitim süresi, bakanlığın belirlediği müfredat doğrultusunda, genellikle 80 saattir.

Eğitimi aldıktan sonra, eğitim kurumu tarafından düzenlenen sınava girmeniz gerekir. Sınavda başarılı olmanız durumunda, masör sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Masörlük Sertifikası Fiyatları
Masaj, vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan ve kasları gevşetmeye, ağrıları azaltmaya, stresi azaltmaya ve genel refahı iyileştirmeye yardımcı olan bir uygulamadır. Masaj, profesyonel olarak çalışan masörler veya kişisel olarak masaj yapmayı öğrenen kişiler tarafından uygulanabilir.

Masaj eğitimi ücretleri, kursun süresine, içeriğine ve kurumun bulunduğu yere göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak, 520 saatlik masaj eğitimi ücretleri 1.449 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.
Etiketler : Mesleki Yeterlilik Belgesi , Mesleki Yeterlilik , Myk Belge Sorgulama , Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Ustalık Belgesi , Ustalık Belgesi Alma , Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ? , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Firmaları , Myk Firmaları , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi Nasıl Alınır , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi , Myk Belgesi Ücretleri , Myk Belgesi Fiyatları , Myk Sorgulama , Myk Belgelendirme , Myk Belgelendirme Fiyatları , Myk Belge Fiyatları , Myk Belge , Myk Sınav Soruları , Myk Ulusal Yeterlilik , Myk Belgesi Sınav Soruları , mesleki yeterlilik belgesi sınav soruları ,