İnsan Kaynakları eğitimi

İnsan Kaynakları  eğitimi

İnsan Kaynakları  eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:
İnsan kaynakları nedir?
İnsan kaynaklarının temel prensipleri
İnsan kaynakları terimleri
İş hayatında insan kaynaklarının yeri
Çalışan-iş-insan kaynakları arasındaki ilişki
İş analizi nedir?
İş analizi ve insan kaynakları arasındaki ilişki
İnsan kaynakları yönetimi nedir?
İş motivasyonu nedir?
İnsan kaynakları ve iş motivasyonu arasındaki ilişki
İnsan Kaynakları Eğitimi Nedir?
İnsan kaynakları eğitimi, kariyer planlamasını çeşitli şirket kurum ve kuruluşların daha çok yönetim bölümünde kurmak isteyenlerin ilgi gösterdiği bir eğitimdir. Bu eğitimde iş yönetimi ve iş-çalışan arasındaki ilişki ve prensiplere dair birçok modül bulunmaktadır. İnsan kaynakları nedir?, insan kaynaklarının tarihçesi, insan kaynaklarının görevleri nelerdir?, temel insan kaynakları prensipleri, insan kaynakları terimleri, çalışan-iş arasındaki ilişkide insan kaynaklarının yeri nedir?, insan kaynakları yönetimi nedir?, çalışma hayatında motivasyonun yeri ve önemi nedir?, insan kaynaklarında motivasyon, iş analizi nedir?, iş analizinin insan kaynaklarında yeri nedir?, insan kaynaklarının istihdam alanları gibi birçok soruya da yanıt vererek uzman eğitmenler tarafından sunula bir eğitimdir

İnsan Kaynakları Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?  
İnsan Kaynakları Eğitimi’ne dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Ancak özellikle şu alanlarda çalışan kişilerin bu eğitimi alması çok daha etkili olacaktır:

Uluslararası ilişkiler bölümü mezunları ve öğrencileri
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunları ve öğrencileri
Uluslararası ticaret bölümü mezunları ve öğrencileri
Yönetim bilişim sistemleri mezunları ve öğrencileri
İşletme bölümü mezunları ve öğrencileri
İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyenler
Lise mezunları
İnsan Kaynakları Eğitimi’ne Katılım Sağlamak İçin Nelere Gereksinim Duyulur?
İnsan Kaynakları Eğitim’i online sürdürülecek bir eğitim olduğu için gereksinim duyulan belli başlı şeyler bulunur. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

Eğitime katılım sağlamak için elektronik cihaz (Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon),
İlgili teknolojik aletleri kullanma becerisi,
Aktif bir internet bağlantısı. 
İnsan Kaynakları Eğitimi İçeriği  
Bu eğitimdeki içerik planlamamız şu şekildedir:

İnsan kaynakları yönetimi sertifika programı günümüzde işletmelerin sıklıkla aradıkları personel yönetimi, bordrolama, personel temini, performans analizlerini yasal ve hukuki şartlara uygun olarak işletmelerin İnsan Kaynakları bölümlerinde tutulması gereken evrak ve yapılması gereken işlemleri yürüten personel grubunun eğitimlerini kapsamaktadır. İnsan kaynakları uzmanlığı sertifikası programı kursiyerlerine kurslarda verilen eğitimler sayesinde sektörde bilinçli, üretken ve donanımlı bir kadro yaratılmasını amaçlamaktadır. İnsan kaynakları sertifika programları uzaktan eğitim ile de verilmektedir.

İnsan kaynakları uzmanlığı yönetimi sertifika programlarını uzaktan eğitim yöntemi ile aldığınızda eğitim ve sonunda üniversite onaylı insan kaynakları sertifikaya hak kazanacaksınız. İnsan kaynakları yönetiminin tarihçesini, önemini, yararlarını ve çalışanlar üzerindeki etkisin kavramalarını, İnsan kaynakları yönetimine ait tüm terimleri kavramalarını, İş analizi yapabilmelerini, Personel seçimini, yerleştirilmelerini ve eğitimlerini yapabilmelerini, İnsan kaynakları birimlerinde aktif olarak görev alabilecek düzeyde yetişmelerini, Çalışanların performanslarına göre ücretlendirmelerini yapabilmelerini, Çalışanları motive ederek çalışmaya özendirmelerini amaçlamaktadır.

Gelişim Akademi - Online Eğitim
İnsan Kaynakları Eğitimi Dersleri Hangi Yöntemlerle Verilmektedir?
İnsan Kaynakları Eğitimi, Gelişim Akademi tarafından online videolu eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizin en güncel bilgilere dayanarak hazırlamış olduğu eğitim içeriklerimiz sizlere videolu eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcıların eğitim içeriklerine erişim sağlaması mümkün olmaktadır.  

İnsan Kaynakları Eğitimi Ders Kaynakları Nelerdir?
İnsan Kaynakları Eğitimi için ilgili kaynaklar eğitim videolarımızdır. Uzman eğitmenimiz tarafından verilmekte olan eğitim içeriğimiz alana dair yetkinlik kazanmanızda yeterli faydayı sağlayacaktır. Eğitim içeriklerimiz online olarak katılım sağlanabilen ve aktif bir ağ bağlantısı ile izlenmeye uyumlu olan videolardan oluşmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcılarımızın diledikleri vakitte eğitim içeriklerine girip eğitimlerini tamamladıktan sonra e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarını talep etmeleri mümkündür. Durmayın siz de eğitimimizi alın ve e-devlet onaylı sertifikalarınızın sahibi olun!

İnsan Kaynakları Eğitimi Ne Kadar Sürer?
İnsan Kaynakları Eğitimi, eğitimi alan katılımcılarımızın öğrenme ve eğitimi tamamlama hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu eğitim için planlamış olan eğitim saati 96 saat olarak planlanmıştır. 

İnsan Kaynakları Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?  
İnsan Kaynakları Eğitimi sonunda sertifika talebinde bulunabilmek için öncelikle eğitime kaydolup eksiksiz bir şekilde bütün eğitim videolarını tamamlamanız beklenir. Eğitimi tamamladıktan sonra ise bitirme sınavına girmeniz gerekmektedir. Bitirme sınavı için belirlenmiş başarı yüzdesini geçmeniz hâlinde sertifika talebinde bulunabilirsiniz.  

Gelişim Akademi katılımcılarına ömür boyu geçerli ve E-devlet görünürlüğü bulunan nitelikli sertifikalar sunmaktadır. Siz de online eğitimlerle sertifika sahibi olmak istiyorsanız, durmayın ve eğitim programımıza siz de katılın!

İnsan Kaynakları Eğitimi ile Kazanımlarınız Nelerdir?
Bu eğitimi aldıktan sonra;

  İnsan kaynaklarının içeriği
  İnsan kaynakları nedir?
  İnsan kaynaklarının tarihçesi 
  İnsan kaynaklarının görevleri
  İş hayatında insan kaynaklarının önemi
  İnsan kaynakları terimleri
  İnsan kaynaklarının temel prensipleri
  İnsan kaynaklarında iş motivasyonu nedir?
  İş motivasyonunun çalışma hayatındaki yeri ve önemi
  İş yönetimi nedir?
  İş analizi nedir?
  İnsan kaynaklarının istihdam alanları
İnsan Kaynakları Eğitimi’nde Farkımız Nedir?
Gelişim Akademi olarak İnsan Kaynakları Eğitimi’ndeki farkımız şunlardır:

  En güncel bilgilerle hazırlanmış içeriğimiz sayesinde alana dair yetkinlik kazanmanızı sağlıyoruz.
  Alanında uzman eğitmenimiz ile ders içeriklerimizi hazırlıyoruz. 
  7/24 eğitim içeriklerine ulaşım imkanı sunuyoruz.
  E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızla alandaki yetkinliğinizi kanıtlamanıza katkı sağlıyoruz!
İnsan Kaynakları Eğitimi Sınavı  
Eğitim içeriklerine uyumlu bir şekilde oluşturulan sınav sorularımızla katılımcılarımıza 5 adet sınav hakkı tanımlıyoruz. Bu 5 hakta 50 puan ve üzeri alan katılımcılarımızın sertifika talebinde bulunması mümkün oluyor. Talep edilen ömür boyu geçerli sertifikalar kursiyerlerimizin adreslerine kargolanıyor.
Etiketler : Mesleki Yeterlilik Belgesi , Mesleki Yeterlilik , Myk Belge Sorgulama , Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Ustalık Belgesi , Ustalık Belgesi Alma , Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ? , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Firmaları , Myk Firmaları , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi Nasıl Alınır , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi , Myk Belgesi Ücretleri , Myk Belgesi Fiyatları , Myk Sorgulama , Myk Belgelendirme , Myk Belgelendirme Fiyatları , Myk Belge Fiyatları , Myk Belge , Myk Sınav Soruları , Myk Ulusal Yeterlilik , Myk Belgesi Sınav Soruları , mesleki yeterlilik belgesi sınav soruları ,