Eğitim Yöneticiliği Eğitim’i

Eğitim Yöneticiliği Eğitim’i

Eğitim Yöneticiliği Eğitim’i ile şunları öğreneceksiniz:
Liderlik nedir?
Yöneticilik nedir?
Liderlik ve Yöneticiliğin Farklarını,
Toplantı ve çalışan yönetimini,
Öfke kontrolünü,
Farklı yöneticilik türlerini,
Etkin dinleme tekniklerini,
Delegasyonun altın kurallarını,
Yönetici ve çalışan motivasyonunu sağlamayı öğreneceksiniz. 
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi Nedir?
Eğitim Yöneticiliği Eğitim’i, okullarda yönetici olarak görev yapan kişileri kapsar ve  bulundukları pozisyonun gerektirdiği görevleri yapabilmeleri ve altlarında çalışanlara yol gösterebilmeli için gerekli bir eğitimdir. İyi bir yönetici olmak için yönetim biliminin tanımladığı temel yaklaşımları bilmeniz gerekir. Eğitimin doğru planlanması ve yönetilmesi eğitim yöneticilerine bağlı olduğu için bu alanda kaydedilen gelişmelerin önemi oldukça büyüktür. 

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi adlı programımızın amacı, okullarda ve şirketlerde yönetici ve üst düzey pozisyonlarda bulunanlara insan liderliği ve iş davranışı hakkında derinlemesine bilgi sağlamaktır. Bunun amacı, katılımcıları yönetim konusunda eğitmek ve duyarlı hale getirmektir.  Bu eğitim sayesinde, eğitim yöneticilerinin çok daha kapsamlı ve doğru eğitim planlaması yapması ve süreç yönetmesi mümkün olacaktır. 

Eğitim yöneticisi olarak görev yapanların bilgi ve becerilerini geliştirmek, iletişim becerilerini geliştirmek ve ifade becerilerini geliştirmek amacıyla yapılandırılmış bu eğitimde , bir eğitici yöneticisinin , temsil ettiği kurumu en iyi şekilde yönlendirebilmesini, kurum arasındaki farkı ve personel-öğrenci ilişkisini gösterebilmesini sağlar. 

Siz de Okul Yöneticiliği Sertifikası sahibi olmak için eğitimimizi alabilir ve eğitim yönetimi alanında yetkinliğe sahip olabilirsiniz! Üstelik sertifikanızın e-devlet görünürlüğe ve uluslararası geçerliliğe sahip olması de elde edeceğiniz diğer avantajlardandır!

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi’ne Kimler Katılabilir? 
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi’ne dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Ancak özellikle şu alanlarda çalışan kişilerin bu eğitimi alması çok daha etkili olacaktır:

Yönetici Adayları
Öğretmenler
İnsan Kaynakları Yöneticileri
Mali İşler ve Finans Yöneticileri
Kurucular ve Kurucu temsilcileri
Müdür ve Müdür Yardımcıları
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi’ne Katılım Sağlamak İçin Nelere Gereksinim Duyulur?
Eğitim Yöneticiliği Eğitim’i online sürdürülecek bir eğitim olduğu için gereksinim duyulan belli başlı şeyler bulunur. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

Eğitime katılım sağlamak için elektronik cihaz (Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon),
İlgili teknolojik aletleri kullanma becerisi,
Aktif bir internet bağlantısı. 
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi İçeriği
Bu eğitimdeki içerik planlamamız şu şekildedir:

Bu eğitim için içeriklerimiz özel olarak hazırlanmaktadır. Eğitim sürecine ve alana bağlı olarak özel geliştirilen içeriklerimiz, en güncel bilgilere ve özel tekniklere dayanmaktadır. Sizler de eğitimimizi alarak eğitim yöneticiliği alanında gelişim göstererek ilerleme kaydedebilirsiniz. Böylelikle siz de Okul Müdürlüğü Sertifikası yerine geçecek belgenize sahip olmaya hak kazanacaksınız. 

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi Dersleri Hangi Yöntemlerle Verilmektedir?
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi, Gelişim Akademi tarafından online videolu eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizin en güncel bilgilere dayanarak hazırlamış olduğu eğitim içeriklerimiz sizlere videolu eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcıların eğitim içeriklerine erişim sağlaması mümkün olmaktadır. 

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi Ders Kaynakları Nelerdir?
Eğitim Yönetimi Sertifikası nasıl alınır sorusu sıklıkla araştırılmaktadır. Eğitim Yönetimi Eğitimi için ilgili kaynaklar eğitim videolarımızdır. Uzman eğitmenimiz tarafından verilmekte olan eğitim içeriğimiz alana dair yetkinlik kazanmanızda yeterli faydayı sağlayacaktır. Eğitim içeriklerimiz online olarak katılım sağlanabilen ve aktif bir ağ bağlantısı ile izlenmeye uyumlu olan videolardan oluşmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcılarımızın diledikleri vakitte eğitim içeriklerine girip eğitimlerini tamamladıktan sonra e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarını talep etmeleri mümkündür. Durmayın siz de eğitimimizi alın ve e-devlet onaylı sertifikalarınızın sahibi olun!

Gelişim Akademi - Online Eğitim
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi Ne Kadar Sürer?
Eğitim Yönetimi Sertifika Programı, eğitimi alan katılımcılarımızın öğrenme ve eğitimi tamamlama hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu eğitim için planlamış olan eğitim günü eğitim içeriğine ve katılımcının katılım hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim sonunda Eğitim Yöneticiliği Sertifikası edinme imkanına erişilmektedir. 

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır? 
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi sonunda sertifika talebinde bulunabilmek için öncelikle eğitime kaydolup eksiksiz bir şekilde bütün eğitim videolarını tamamlamanız beklenir. Eğitimi tamamladıktan sonra ise bitirme sınavına girmeniz gerekmektedir. Bitirme sınavı için belirlenmiş başarı yüzdesini geçmeniz hâlinde sertifika talebinde bulunabilirsiniz. 

Gelişim Akademi katılımcılarına ömür boyu geçerli ve E-devlet görünürlüğü bulunan nitelikli sertifikalar sunmaktadır. Siz de online eğitimlerle sertifika sahibi olmak istiyorsanız, durmayın ve Okul Yöneticiliği Eğitimi programımıza siz de katılın!

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi ile Kazanımlarınız Nelerdir?
Bu eğitimi aldıktan sonra;

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi’nin tanımladığı temel yaklaşımları öğrenecek ,  eğitimin amacı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 

Okul yöneticisi olarak görev yapanların bilgi ve becerilerini geliştirmesi gibi kazanımlar sunarken , iletişim becerilerini geliştirmek gibi kazanımları size sunar. Bir yönetici olarak temsil ettiğiniz kurumu en iyi şekilde yönlendirebilmeyi aynı zamanda da kurumunuzun diğer kurumlar arasındaki farkı ve personel-öğrenci ilişkisinin kuvvetliliğini gösterebilmesini sağlayacak donanımı size verir. İyi bir okul lideri olmak için eğitim ve yönetim bilimlerinin temel yaklaşımlarını bilmeniz gerektiğinden bu sertifika eğitimini aldığınızda iyi bir yönetici olmak için her vasfa sahip olmuş olacaksınız.

Eğitim Yöneticiliği Eğitimi’nde Farkımız Nedir?
Gelişim Akademi olarak  Eğitim Yöneticiliği Eğitimi’ndeki farkımız şunlardır:

En güncel bilgilerle hazırlanmış içeriğimiz sayesinde alana dair yetkinlik kazanmanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman eğitmenimiz ile ders içeriklerimizi hazırlıyoruz. 
7/24 eğitim içeriklerine ulaşım imkanı sunuyoruz.
E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızla alandaki yetkinliğinizi kanıtlamanıza katkı sağlıyoruz!
Eğitim Yöneticiliği Eğitimi Sınavı 
Eğitim içeriklerine uyumlu bir şekilde oluşturulan sınav sorularımızla katılımcılarımıza 5 adet sınav hakkı tanımlıyoruz. Bu 5 hakta 50 puan ve üzeri alan katılımcılarımızın sertifika talebinde bulunması mümkün oluyor. Talep edilen ömür boyu geçerli sertifikalar kursiyerlerimizin adreslerine kargolanıyor.
Etiketler : Mesleki Yeterlilik Belgesi , Mesleki Yeterlilik , Myk Belge Sorgulama , Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Ustalık Belgesi , Ustalık Belgesi Alma , Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ? , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Firmaları , Myk Firmaları , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi Nasıl Alınır , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi , Myk Belgesi Ücretleri , Myk Belgesi Fiyatları , Myk Sorgulama , Myk Belgelendirme , Myk Belgelendirme Fiyatları , Myk Belge Fiyatları , Myk Belge , Myk Sınav Soruları , Myk Ulusal Yeterlilik , Myk Belgesi Sınav Soruları , mesleki yeterlilik belgesi sınav soruları ,