Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:
Eğitimin temel ilkelerini,
Eğitimde yönetimin temel gerekliliklerini, 
Eğitim teknolojilerini,
Öfke ve stres yönetimini,
Kariyerine yatırım yapma eğilimini sağlamayı,
Sunu sunma ve sunum hazırlama becerilerini,
Topluluk önünde konuşma gibi konularda bilgilerini çeşitlendirme yapabilmeyi,
Hitabet bilinci ve kullanılışı kazanımını öğreneceksiniz. 
Eğiticinin Eğitimi Nedir?
Eğitici Eğitimi’nin temel amacı, halihazırda eğitim almakta olan eğitici adaylarına, eğiticilerin mesleki ya da eğitimsel bir süreçte liderlik rolleri üstlenmeleri ve bu rolleri üstlenirken sağlamak istedikleri bilgi, beceri ve bakış açılarını kazandırmaktır.                             

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı; öğretme ve eğitim tasarlama süreci ile birlikte devam edecek, öğrenme ve öğretme ile ilgili en güncel literatürün çoğunluğuna hakim olacaksınız. Eğitimin temel ilkeleri ve etkili bir eğitimcinin sahip olması gereken özellikler hakkında geniş fikirleriniz olabilecek. Eğiticinin Eğitimi sertifika programının bir parçası olarak, yetişkin eğitiminin farklılıkları ve özellikleri hakkında bilgiye sahip olacaksınız. 

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programının temel amacı, daha önce eğitim almış eğitmenleri daha geniş ayrıcalıklara ulaştırmak ve aynı zamanda da bu  eğitmenlerin mesleki ve eğitim süreçlerindeki liderlik rollerini şekillendirmektir. Eğitici konumuna yerleşmek isteyen eğitimcilere bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırılan bu Eğiticinin Eğitimi programda, katılımcılar  öğretim ve eğitim yöntemlerinin en temel kavramlarını ve aynı zamanda da eğitim yöntemlerinin en gerek duyulan ilkelerini öğreneceklerdir. Bu şekilde, katılımcıların eğitim nitelikleri fazlasıyla geliştirebilmektedir.

Eğiticinin Eğitimi’ne Kimler Katılabilir? 
Eğiticinin Eğitimini kimler almalı sorusunu cevaplandıralım. Eğiticinin Eğitimi’ne dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Ancak özellikle şu alanlarda çalışan kişilerin bu eğitimi alması çok daha etkili olacaktır:

Şirketlerin insan kaynakları ve eğitim biriminde çalışanlar,
Şirketlerin insan kaynakları ve eğitim birimlerinde kariyer hedefi olanlar,
Başta eğitim fakülteleri öğrencileri olmak üzere kendini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler,
Eğitimci becerilerini geliştirmek isteyenler,
Kariyerine yatırım yapmak isteyenler,
Sunum yapma, topluluk önünde konuşma gibi konularda bilgilerini çeşitlendirmek isteyenler,
Öğretmenler,
Gelişime ve yeni bilgiye açık olan herkes.
Eğiticinin Eğitimi’ne Katılım Sağlamak İçin Nelere Gereksinim Duyulur?
Eğiticinin Eğitim’i online sürdürülecek bir eğitim olduğu için gereksinim duyulan belli başlı şeyler bulunur. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

Eğitime katılım sağlamak için elektronik cihaz (Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon),
İlgili teknolojik aletleri kullanma becerisi,
Aktif bir internet bağlantısı. 
Eğiticinin Eğitimi İçeriği 
Bu eğitimdeki içerik planlamamız şu şekildedir:

Bu eğitim içeriği tekniklere ve aana dair en yeni bilgilere bağlı olarak özel oluşturulmuştur. Eğitim içerikleri sayesinde alanda yetkinleşmek mümkündür. Ayrıca eğitimimizi de alanında uzman eğitmenimiz vermektedir.

Eğitime katılmanın herhangi bir derece şartı veya ön koşulu yoktur ve dünyanın herhangi bir yerinden herkes bu eğitime başvurabilir. Bu programa katılanlar, eğitim içeriğinde yer alan konular hakkında iyi bir bilgiye sahiptir.

Eğitimci olma yolunda alacağınız nitelikli eğitim sizi daha iyi bir yöne taşıyacaktır. Eğitmen eğitimi ile bakış açınızı ve mevcut becerilerinizi geliştirmenizi sağlarken ayrıca eğitimde daha başarılı olmanızı sağlar. Bu eğitimi alarak özel içeriklerimize ve çok daha fazlasına hakim olarak sizler de eğitmenlik noktasında ilerleme kaydedebilirsiniz. Sahip olacağınız nitelikli Eğiticinin Eğitimi sertifikası da cabası! Durmayın ve siz de eğitimimizi alıp fırsatlardan faydalanın.

Eğiticinin Eğitimi Dersleri Hangi Yöntemlerle Verilmektedir?
Eğiticinin Eğitimi, Gelişim Akademi tarafından online videolu eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizin en güncel bilgilere dayanarak hazırlamış olduğu eğitim içeriklerimiz sizlere videolu eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcıların eğitim içeriklerine erişim sağlaması mümkün olmaktadır. 

Gelişim Akademi - Online Eğitim
Eğiticinin Eğitimi Ders Kaynakları Nelerdir?
Eğiticinin Eğitimi için ilgili kaynaklar eğitim videolarımızdır. Uzman eğitmenimiz tarafından verilmekte olan eğitim içeriğimiz alana dair yetkinlik kazanmanızda yeterli faydayı sağlayacaktır. Eğitim içeriklerimiz online olarak katılım sağlanabilen ve aktif bir ağ bağlantısı ile izlenmeye uyumlu olan videolardan oluşmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcılarımızın diledikleri vakitte eğitim içeriklerine girip eğitimlerini tamamladıktan sonra e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarını talep etmeleri mümkündür. Durmayın siz de eğitimimizi alın ve e-devlet onaylı Eğiticinin Eğitimi Sertifikası sahibi olun!

Eğiticinin Eğitimi Ne Kadar Sürer?
Eğiticinin Eğitimi, eğitimi alan katılımcılarımızın öğrenme ve eğitimi tamamlama hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu eğitim için planlamış olan eğitim saati 45 saat  olarak öngörülmüştür. 

Eğiticinin Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır? 
Eğiticinin Eğitimi sonunda sertifika talebinde bulunabilmek için öncelikle eğitime kaydolup eksiksiz bir şekilde bütün eğitim videolarını tamamlamanız beklenir. Eğitimi tamamladıktan sonra ise bitirme sınavına girmeniz gerekmektedir. Bitirme sınavı için belirlenmiş başarı yüzdesini geçmeniz hâlinde sertifika talebinde bulunabilirsiniz.

Eğiticinin Eğitimi ile Kazanımlarınız Nelerdir?
Bu eğitimi aldıktan sonra;

Çocuğa erken dönemde sağlanan nitelikli uyarıcılar; onun beyin gelişimini, bilişsel gelişimini önemli ölçüde etkileyecektir. Eğiticileri doğru eğiterek çocukların doğru öğrenim görmesini sağlayabileceksiniz. 
Toplumsal kurallara uyma becerisini kazandırmaya rehberlik edebileceksiniz.
Doğru bir eğitici olabilecek ve yetkinliğinizi ortaya koyabileceksiniz. 
Eğiticinin Eğitimi’nde Farkımız Nedir?
Gelişim Akademi olarak Eğiticinin Eğitimi’ndeki farkımız şunlardır:

En güncel bilgilerle hazırlanmış içeriğimiz sayesinde alana dair yetkinlik kazanmanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman eğitmenimiz ile ders içeriklerimizi hazırlıyoruz.
7/24 eğitim içeriklerine ulaşım imkanı sunuyoruz.
E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızla alandaki yetkinliğinizi kanıtlamanıza katkı sağlıyoruz!
Eğiticinin Eğitimi Sınavı
Eğitim içeriklerine uyumlu bir şekilde oluşturulan sınav sorularımızla katılımcılarımıza 5 adet sınav hakkı tanımlıyoruz. Bu 5 hakta 50 puan ve üzeri alan katılımcılarımızın sertifika talebinde bulunması mümkün oluyor. Talep edilen ömür boyu geçerli sertifikalar kursiyerlerimizin adreslerine kargolanıyor.
Etiketler : Mesleki Yeterlilik Belgesi , Mesleki Yeterlilik , Myk Belge Sorgulama , Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Ustalık Belgesi , Ustalık Belgesi Alma , Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ? , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Firmaları , Myk Firmaları , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi Nasıl Alınır , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi , Myk Belgesi Ücretleri , Myk Belgesi Fiyatları , Myk Sorgulama , Myk Belgelendirme , Myk Belgelendirme Fiyatları , Myk Belge Fiyatları , Myk Belge , Myk Sınav Soruları , Myk Ulusal Yeterlilik , Myk Belgesi Sınav Soruları , mesleki yeterlilik belgesi sınav soruları ,