Bilgisayar İşletmenliği eğitimi

Bilgisayar İşletmenliği eğitimi

Bilgisayar İşletmenliği eğitimi ile şunları öğreneceksiniz:
Temel bilgisayar bilgileri
Bilgisayarın fiziki yapısı ve içeriği
Etkin bilgisayar kullanımı nedir ? Ve nasıl olmalıdır?
Windows işletim sistemi nedir ? Ve nasıl kullanılır ?
Microsoft word üzerinde belge nasıl oluşturulur? Ve ne işe yarar ?
Microsoft excel üzerinde hesaplama nasıl oluşturulur ? Ve ne işe yarar ?
Microsoft powerpoint üzerinde etkili sunum nasıl oluşturulur ? Ve ne işe yarar ?
Microsoft programları arasındaki farklar nelerdir?
Bilgisayar işletmeni ne görev yapar?
Bilgisayar işletmeni hangi alanlarda çalışabilir?
Bilgisayar işletmeninin çalışabileceği kamu kurum ve kuruluşları nelerdir?
Bilgisayar İşletmeni Eğitimi Nedir?
Bilgisayar İşletmenliği eğitimi, online olarak verilen eğitimlerden bir tanesidir. Bu eğitim ile Bilgisayar İşletmenliği eğitimi sertifikası alınabilmektedir. Eğitim süresi boyunca temel bilgisayar bilgilerinden, bilgisayarın fiziki yapısı ve bir sorun olduğunda tamiri için çeşitli yollar ve bu işlem için kullanılabilecek çeşitli araç, gereç veya uygulamalar hakkında bilgi, Temel seviyeden en zor seviyeye kadar ayrıntılı bir şekilde windows işletim sistemi hakkında bilgi ve çeşitli microsoft uygulamalarının kullanım alanları ve nasıl kullanıldıklarına dair her türlü detay bilgi öğretilmektedir. Bu eğitim sonrasında bilgisayar ve kullanımı hakkında detaylı bilgi öğrenmek isteyen, iş hayatında efektif ve hızlı bir şekilde bilgisayar kullanmayı hedefleyen ve bilgisayar bakım, onarımını yapmak gibi istekleri bulunan bireyler katılım gösterebilmektedir. Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Sertifikasının sağladığı yararlar bu noktada saymakla bitmemekle birlikte, kişilerin iş ve özel hayatlarını olumlu anlamda katkı sağlamaktadır.

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi’ne dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Ancak özellikle şu alanlarda çalışan kişilerin bu eğitimi alması çok daha etkili olacaktır:

Özel şirket çalışanları
Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında görev alanlar
Bilgisayar alanında kendini geliştirmek isteyenler
Bilgisayar mühendisliği okuyan öğrenciler ve yeni mezunları
Yazılım Mühendisliği okuyan öğrenciler ve yeni mezunları
Endüstri Mühendisliği okuyan öğrenciler ve yeni mezunları
İşletme/Ekonomi okuyan öğrenciler ve yeni mezunları
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi’ne Katılım Sağlamak İçin Nelere Gereksinim Duyulur?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitim’i online sürdürülecek bir eğitim olduğu için gereksinim duyulan belli başlı şeyler bulunur. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

Eğitime katılım sağlamak için elektronik cihaz (Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon),
İlgili teknolojik aletleri kullanma becerisi,
Aktif bir internet bağlantısı.
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi İçeriği
Bu eğitimdeki içerik planlamamız şu şekildedir:

Etkin ve hızlı bilgisayar kullanımı konusunda becerilerinizi geliştirebilirsiniz, Windows 10 İşletim Sistemini ileri seviyede kullanımı için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz, Microsoft Word programı ile belgeler oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz, Microsoft Excel programı ile sayısal hesaplamalar yapabilirsiniz, Microsoft PowerPoint ile etkili sunumlar hazırlayıp sunabilirsiniz. Aynı zamanda temel bilgisayar bilgilerini ve bilgisayarın fiziki yapısı nedir? Hakkında geniş çaplı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Dersleri Hangi Yöntemlerle Verilmektedir?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi, Gelişim Akademi tarafından online videolu eğitim yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman eğitmenlerimizin en güncel bilgilere dayanarak hazırlamış olduğu eğitim içeriklerimiz sizlere videolu eğitimlerle sunulmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcıların eğitim içeriklerine erişim sağlaması mümkün olmaktadır. 

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Ders Kaynakları Nelerdir?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi için ilgili kaynaklar eğitim videolarımızdır. Uzman eğitmenimiz tarafından verilmekte olan eğitim içeriğimiz alana dair yetkinlik kazanmanızda yeterli faydayı sağlayacaktır. Eğitim içeriklerimiz online olarak katılım sağlanabilen ve aktif bir ağ bağlantısı ile izlenmeye uyumlu olan videolardan oluşmaktadır. Eğitime kayıt yaptıran katılımcılarımızın diledikleri vakitte eğitim içeriklerine girip eğitimlerini tamamladıktan sonra e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarını talep etmeleri mümkündür. Durmayın siz de eğitimimizi alın ve e-devlet onaylı sertifikalarınızın sahibi olun!

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Ne Kadar Sürer?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi, eğitimi alan katılımcılarımızın öğrenme ve eğitimi tamamlama hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu eğitim için planlamış olan eğitim saati 160 olarak planlanmıştır.

Gelişim Akademi - Online Eğitim
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi sonunda sertifika talebinde bulunabilmek için öncelikle eğitime kaydolup eksiksiz bir şekilde bütün eğitim videolarını tamamlamanız beklenir. Eğitimi tamamladıktan sonra ise bitirme sınavına girmeniz gerekmektedir. Bitirme sınavı için belirlenmiş başarı yüzdesini geçmeniz hâlinde sertifika talebinde bulunabilirsiniz.

Gelişim Akademi katılımcılarına ömür boyu geçerli ve E-devlet görünürlüğü bulunan nitelikli sertifikalar sunmaktadır. Siz de online eğitimlerle sertifika sahibi olmak istiyorsanız, durmayın ve eğitim programımıza siz de katılın! 

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi ile Kazanımlarınız Nelerdir?
Bu eğitimi aldıktan sonra;

Hızlı ve efektif bilgisayar kullanımı nedir ve nasıl olmalıdır?
Temel bilgisayar bilgileri
Bilgisayarın fiziki yapısı hakkında bilgi
Bilgisayar kullanımının iş hayatındaki yeri ve önemi
Bilgisayar işletmeni nedir?
Bilgisayar işletmenlerinin çalışma alanları
Windows10 işletim sistemi nedir? Nasıl kullanılır?
Microsoft word uygulamasında belge oluşturma
Microsoft Excel uygulamasında matematiksel hesaplama oluşturma
Microsoft powerpoint uygulamasında etkili sunum oluşturma
Microsoft programları arasındaki farklar nelerdir ?
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi’nde Farkımız Nedir?
Gelişim Akademi olarak Bilgisayar İşletmenliği Eğitimindeki farkımız şunlardır:

En güncel bilgilerle hazırlanmış içeriğimiz sayesinde alana dair yetkinlik kazanmanızı sağlıyoruz.
Alanında uzman eğitmenimiz ile ders içeriklerimizi hazırlıyoruz.
7/24 eğitim içeriklerine ulaşım imkanı sunuyoruz.
E-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarınızla alandaki yetkinliğinizi kanıtlamanıza katkı sağlıyoruz!
Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Sınavı
Eğitim içeriklerine uyumlu bir şekilde oluşturulan sınav sorularımızla katılımcılarımıza 5 adet sınav hakkı tanımlıyoruz. Bu 5 hakta 50 puan ve üzeri alan katılımcılarımızın sertifika talebinde bulunması mümkün oluyor. Talep edilen ömür boyu geçerli sertifikalar kursiyerlerimizin adreslerine kargolanıyor. Sizler de bu şekilde e-devlet onaylı Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Sertifikası sahibi olabilirsiniz.
Etiketler : Mesleki Yeterlilik Belgesi , Mesleki Yeterlilik , Myk Belge Sorgulama , Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Yeterlilik Belgesi Sorgulama , Ustalık Belgesi , Ustalık Belgesi Alma , Ustalık Belgesi Nasıl Alınır ? , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Firmalar , Mesleki Yeterlilik Belgesi Firmaları , Myk Firmaları , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi Nasıl Alınır , Myk Belgesi Sorgulama , Myk Belgesi , Myk Belgesi Ücretleri , Myk Belgesi Fiyatları , Myk Sorgulama , Myk Belgelendirme , Myk Belgelendirme Fiyatları , Myk Belge Fiyatları , Myk Belge , Myk Sınav Soruları , Myk Ulusal Yeterlilik , Myk Belgesi Sınav Soruları , mesleki yeterlilik belgesi sınav soruları ,